Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies.
Op maandagmiddag 11 september gaan ze weer van start, de (kunst)schilders op 't Doesgoor. Een leuke, diverse groep die al jarenlang met veel plezier de kwast in de hand neemt om mooie onderwerpen op het doek te krijgen.
"Het spreekt voor zich dat plezier voorop staat", zegt coördinator Piet van Doorn."We schilderen zonder echte begeleiding en proberen elkaar voort te helpen met tips en adviezen."
Al 25 jaar bezig
De groep begon zo'n 25 jaar geleden bij het inmiddels ter ziele gegane Jachtlust en voelt zich nu alweer een paar jaar helemaal thuis in de serre van 't Doesgoor. "We zitten prachtig in het licht, echt mooie omstandigheden".
"Natuurlijk doen we zo goed mogelijk ons best, maar kwaliteit is niet het belangrijkste. We willen gewoon een gezellige schildermiddag met elkaar hebben", vertelt Piet van Doorn.
Vrije keus
Het staat de deelnemers vrij om zelf te kiezen wat ze willen schilderen en ze kunnen daarbij kiezen uit water- of olieverf. Van Doorn: "We zijn nu met elf man, daar kunnen er nog wel een paar bij. Dus als je geïnteresseerd bent, kom gerust een keer langs. Dan kun je zelf zien wat we schilderen en bepalen of het wat voor je is".
De schilderclub is vanaf 11 september elke maandagmiddag weer actief en meer info is te verkrijgen via info@doesgoor.nl of bij Piet van Doorn (pdvandoorn@gmail.com).