Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies.
Het is inmiddels een smakelijke december-activiteit bij de Wijkvoorziening: 'kniepertjes bakk'n'. Deze week was het weer tijd voor die typische Twentse traditie. Daarnaast was er een interessante bijdrage van Guido Brandenbarg (AH).
Leerlingen van De Waerdenborch zorgden ervoor dat 't Doesgoor bedwelmd werd met de geur van versgebakken wafeltjes. In een gezellige atmosfeer bakten ze dat het een lieve lust was.
De kniepertjes vonden, uiteraard gevuld met slagroom, gretig aftrek.
Guido Brandenbarg van Albert Heijn gaf ook acte de presence en hij vertelde voor een aandachtig gehoor wat er allemaal bij komt kijken om een supermarkt te runnen.